Суд конфіскував у партії "УКРОП" 470 тис. грн

Про це заявила голова Національного агентства запобігання корупції Наталія Корчак, передає Еспресо.TV.

Корчак зазначила, що мале місце порушення вимог порядку фінансування політичної партії фізичною особою.

“Порушено вимоги порядку фінансування партії – не шляхом прямого внеску через банківські платежі на рахунок від громадянина, який бажає підтримати партію, а через процедуру: гроші приносять у партійну касу, а потім відповідальна особа в партії робить перерахунок на користь партії”, – розповіла Корчак.

За словами голови НАЗК, доказом незаконності дій були банківські виписки. 

“Листом партії від 26 грудня 2016 року було підтверджено факт прийняття вказаних членских внесків через касу партії. 22 березня 2017 року постановою Печерського райсуду Києва голову секретаріату політичної партії було визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 212-15 КоАП України та накладено штраф 1700 грн із конфіскацією суми внесків на підтримку політичної партії у розмірі 468,9 тис. грн”, – додала Корчак.

Водночас у партії “УКРОП” заявили, що подали апеляцію на конфіскацію внесків і назвали дії НАЗК тиском на опозицію.

“Дії НАЗК є нічим іншим, ніж намаганням тиснути на опозиційну партію, а також спробою виправдати власне існування та відволікти увагу від серйозних провалів у діяльності агентства“, – йдеться в заяві, оприлюдненій речником партії Євгенією Кравчук.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>