Суд може змінити запобіжний захід комбату Айдара

Генпрокурор Юрій Луценко в понеділок зустрінеться з Валентином Лихолітом.

Генпрокурор Юрій Луценко в понеділок, 4 липня, зустрінеться з узятим під варту комбатом “Айдара” Валентином Лихолітом. Про це заявив інспектор внутрішньої безпеки ГПУ Петро Шкутяк.

За його словами, апеляційний суд 4 липня може розглянути справу Лихоліта і змінити запобіжний захід.

За словами Шкутяка, генпрокурор Юрій Луценко зустрінеться з Лихолітом, після чого може подати клопотання про зміну запобіжного заходу. Шкутяк також зазначив, що Луценко до понеділка ознайомиться з матеріалами справи, і якщо Лихоліт ходитиме на засідання суду, то йому змінять запобіжний захід.

У військовій прокуратурі вважають, що ситуацію зі справою “айдарівця” Валентина Лихоліта з правової перенесли в політичну сферу.

“Процес правової сфери перемістили в політичну. Використовують зал суду для певних своїх політичних амбіцій, для свого піару. Ми отримали рішення суду, на мою думку, законне… Якщо особа не погоджується з рішенням суду або вважає, що докази прокуратури були розглянуті однобоко чи недостатньо, то для цього є передбачена законом процедура. Потрібно подати через Печерський райсуд апеляцію на рішення судді, тоді буде розгляд в апеляційному суді”, – заявив представник військової прокуратури Андрій Філюк.

“Клопотання про зміну запобіжного заходу може вноситися не раніше ніж через місяць після обрання запобіжного заходу. На цей час єдиний правильний правовий шлях – це подача стороною захисту апеляції на утримання під вартою Лихоліта”, – уточнив він.

Як повідомлялося, нардепи й активісти заблокували зал Печерського суду Києва, який на два місяці заарештував командира батальйону “Айдар” Валентина Лихоліта з позивним “Батя”.

Лихоліта і ще одного “айдарівця” підозрюють в організації банди і розбійних нападах.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>