Суд Молдови назвав Крим частиною Росії – РБК

Суддя послалася на указ Путіна про анексію

Молдовський суд виніс рішення, в якому назвав аннексированный півострів Крим частиною Росії. Про це повідомляє РБК з посиланням на молдовський портал Timpul.md.

Громадянин Молдови звернувся до суду з проханням підтвердити свідоцтво про народження дитини, видане в Сімферополі в 2014 році. У вердикті суду була використана формулювання “Сімферополь, Автономна Республіка Крим Російської Федерації”.

Адвокат матері дитини попросив прибрати слово “Росія”, аргументувавши це тим, що міжнародне право не визнає приєднання півострова до Росії. Однак суддя відмовилася це зробити, пославшись на указ Президента Росії Володимира Путіна.

Нагадаємо, 18 березня 2014 р. в Москві був підписаний договір про приєднання Криму й Севастополя до Росії в якості суб’єктів федерації”.

Днем раніше, 17 березня, Путін підписав указ про визнання Криму незалежною і суверенною державою на підставі підсумків “референдуму”, що відбувся в Криму 16 березня.

Молдова, як і країни Заходу, “приєднання” не визнала.

Зазначимо, в Росії побоялися публікувати статтю посла ЄС зі словами “анексія Криму”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>