Суд над Седюком: як у Джамали відреагували на витівку пранкера

Після двох днів у камері тимчасового тримання у відділку поліції пранкер Віталій Седюк за оголення сідниць під час “Євробачення-2017″ постав у суді.

Йому інкримінували хуліганство та загрожував арешт, втім  Дніпровський суд столиці відпустив Віталія під особисте зобов’язання на два місяці, йдеться у сюжеті ТСН.

У суді пранкер розповів, як без квитка потрапив на фінал пісенного конкурсу, і чи заздалегідь готувався до своєї витівки – показати гузно у прямому ефірі.

За сорок пять хвилин до початку засідання суду обвинувачений у леопардовій сорочці та куртці із золотими рукавами  уже гуляв під парканом будівлі Феміди та тікав від журналістів.

У самому суді Віталій поводився спокійно, усміхаючись судді. Тоді ж дав перше пояснення, що надихнуло його спустити штани під час виступу тренера “Голосу країни-7″ Джамали.

“Я нічого проти Джамали не маю. Я не маю нічого проти “Євробачення”, – розпочинає Седюк.

Седюк та Джамала Євробачення-2017

Getty Images

Піар-директор зірки підкреслює: вона навіть не помітила пранкера, оскільки “коли виконує пісню, перебуває в особливому внутрішньому стані”.

Представник Джамали певен – достатньо буде і найменшого покарання для пранкера.

“Не потрібно розглядати ніякі екстремальні покарання. Тюремне ув’язнення, про яке там початкового говорилося, це – занадто жорстке покарання, людина за оголення своїх частин, напевно, не повинна сідати у в’язницю”, – стверджує Денис Козловський. Сама ж тріумфаторка “Євробачення” про ситуацію не згадує у соцмережах та коментарів не дає.

Седюк розповів, як без квитка і журналістської акредитації потрапив на фінал “Євробачення”

Дніпровський суд столиці відпустив Седюка під особисте зобов’язання. Затримали його під час фіналу Євробачення, одразу після того, як Седюк видерся на сцену, де співала Джамала і приспустив штани, показавши мільйонам глядачів у прямому ефірі свою п’яту точку.

Суддю в залі засідання найбільше цікавить, чи притягувався Віталій за схожі витівки раніше. Седюк у відповідь на це згадує Лос-Анджелес.

У США його судили чотири роки тому за те, що  вийшов на сцену і ледь не забрав статуетку Grammy, яка належала співачці Адель. Седюк реального тюремного строку не отримав, і це була не перша його провокація. Він прославився тим, що дарував Мадонні гортензію, хоча знав – ці квіти вона лото ненавидить.

Згодом Седюк  цілував на червоному хіднику Вілла Сміта, за що дістав від актора ляпаса.

Віталій Седюк в кайданках_1

Facebook/Арсен Аваков

Іще пізніше Віталій падав на коліна і обіймав спочатку актора Бредлі Купера, потім – Леонардо Ді Капріо.

Оголені сідниці Седюка – бачили і на кількох чевоних доріжках США та Європи.    

Про всі свої пригоди пранкер українській Феміді не розповідає, лише зізнається, чекати суду в слідчому ізоляторі – не хоче.

Суддя йде в дорадчу кімнату, Віталій Седюк дає інтерв’ю gросто в судовІй залі. Каже, в нього був шанс спустити штани на сцені в майбутнього переможця “Євробачення-2017″, але він зупинився.

Далі Віталій Седюк довго розповідає, як на фінал “Євробачення” пройшов без квитка, і без журналістської акредитації. Лише – накинувши на плечі австралійський прапор, який йому подарували фанати цієї країни. Каже, охорона легко пропустила його через кілька кордонів – просто до сцени.

Пранкер стверджує: в тому, що його голі сідниці побачила вся Європа є “прокол охоронців”.  

Седюк та Джамала Євробачення-2017

Reuters

Так на роботу охорони офіційного майданчика і сцени “Євробачення” реагує заступник мера столиці. Але тут же Олексій Резніков каже, винні не лише охоронці, а й режисери, які забезпечували ефір конкурсу.

“Від трьох до п’яти секунд тривало це дійство. Він мав би вимкнути крупний план і включити якісь інший план, показати публіку, людей, все що завгодно, лише б воно не пішло в ефір на 230 мільйонів”, – наголошує Резніков.

Із приводу того, що пішло в ефір організатори “Євробачення” мають провести службове розслідування.

Наступного разу до суду Седюк приїде 12-го липня, оскільки на цю дату заплановано засідання. До того моменту він не має право їхати за кордон.

Кореспондент ТСН Мар’яна Бухан

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>