Суд переніс розгляд скарги на арешт Єфремова

Екс-регіонала до суду завели у наручниках.

Колишній голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов залишиться за ґратами принаймні до середи. Розгляд скарги на його арешт перенесли, повідомляє ТСН.16:45.

В Апеляційний суд Києва Єфремова завели в наручниках бійці Національної гвардії. Скаргу на двомісячний арешт, який наклав Печерський суд, розглядає колегія із п’яти суддів.

Судді зауважили, що апеляційні скарги отримали лише сьогодні, 8 серпня. Всі сторони погодились про переніс розгляду до 15 години 10 серпня.

Єфремову закидають участь у створенні терористичної псевдореспубліки “ЛНР” навесні 14-го року. Сам він усі звинувачення відкидає.

“Мені не висунуто жодного доказу моєї провини, що когось до чогось закликав”, – заявив Єфремов на засіданні, що не відбулося.

Сьогодні ж суд заарештував ще одного фігуранта справи Єфремова – екс-депутата від Партії регіонів Володимира Медяника. Генпрокурор Юрій Луценко запевнив, що це не останнє затримання.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>