Сумська розповіла про стосунки з російським зятем: До анекдотів …

Українська зірка Ольга Сумська, яка у липні вперше стала бабусею, розповіла про стосунки з російським зятем.

За словами Сумської, у них з чоловіком її старшої доньки Антоніни Паперної Володимиром Ягличем до анекдотів про зятя і тещу ще не дійшло.

“Він дуже зворушливо мене зустрів букетом троянд, ми спілкувалися, чаювали, я насолоджувалася тим, як він тримає дитину на руках. Дай бог їм щастя, любові, нехай бог береже їх любов!” – розповіла Сумська, пише “КП” в Україні“.

Також зірка поділилася, що коли її онука народилася, то Сумська зустрічала Тоню з первістком з пологового, бо хотіла підтримати доньку у важливий момент.

“Тоня дуже відповідальна мама – далося взнаки те, що вона няньчила молодшу сестру, навички є. Чоловік постійно на зніманнях. Добре, біля неї свекруха, вона допомагає. Хотілося б і мені бувати там частіше, проте це не так просто. Але ми щодня на зв’язку. Тоня вже навчила дитину плавати: надягає їй на шию коло надувне, і та бовтає ніжками в ванні. Я так люблю дивитися через Skype, як вона плаває!” – розговорилася Сумська.

Тоня Паперна Володимир Яглич

peopletalk.ru
Антоніна Паперна та Володимир Яглич

Як відомо, старша донька артистки Антоніна Паперна вже довгий час перебуває у стосунках з актором Володимиром Ягличем, та, навіть, вже вийшла за нього заміж. У липні цього року Паперна подарувала чоловіку доньку.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>