Суркіс вичитує Шевченка на трибунах Олімпійського

Екс-президент ФФУ і віце-президент УЄФА Григорій Суркіс дуже емоційно поспілкувався з головним тренером збірної України Андрієм Шевченком.

Така бесіда відбулась напередодні зустрічі київського Динамо в Лізі Європи з албанським Скендербеу. На відео чітко видно, як Суркіс-старший щось дуже емоційно пояснює Шеві, після чого махає рукою і йде, не бажаючи продовжувати розмову. Шевченко залишається з гримасою недомовленості і якоїсь образи.

Подейкують, що предметом для розмови став недавній наїзд президента Динамо Ігоря Суркіса на тренерський штаб збірної України, який не задіяв футболістів столичного клубу в програному матчі Ісландії у відбірковому циклі до ЧС-2018. Тоді, нагадаємо, козаки в Рейк’явіку поступилися з рахунком 2:0.

Шевченко в стороні не залишився і радо погодився поспілкуватися з Суркісом-молодшим, щоб пояснити своє рішення по гравцям ДК.

Додамо, що крім бесіди з Григорієм Суркісом, коуч синьо-жовтих також встиг поговорити з гендиректором Динамо Резо Чохонолідзе і з Ігорем Суркісом.

Дані епізоди розмов показали в програмі Великий футбол.

Читайте: Милота дня: Шевченко обирає капловухе цуценя

За словами самого Андрія Шевченка, зустріч із першими особами столичного клубу пройшла успішно.

На відео – з 48.49.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>