Суркіс не переклав штраф УЄФА на вболівальників, які ледь не …

Суркіс не переклав штраф УЄФА на вболівальників, які ледь не …

У “Динамо” заплатять 70 тисяч євро штрафу за те, що на поєдинку Ліги Європи на НСК “Олімпійський” відзначилося кілька уболівальників.


Динамо, Генгам, футбол, болельщики

<!–  ""   –>

Президент “Динамо” Ігор Суркіс заплатить самостійно штраф у 70 тисяч євро, який був виписаний УЄФА за порушення правопорядку на матчі 1/16 фіналу Ліги Європи 26 лютого в Києві.

Нагадаємо, що під час протистояння з “Генгамом” кілька фанатів вибігли на бігові доріжки і спробували влаштувати розборки з приїжджими вболівальниками. Їм почали заважати стюарди: зав’язалася бійка, через яку суддя зупинив матч. Однак конфлікт було швидко залагоджено – багато в чому завдяки динамівським футболістам і їх капітану Олександру Шовковському.

“Ми ж не нелюди якісь. Ми розуміємо, яка ситуація сьогодні. Цей штраф сплатимо, немає проблем. Але я хочу, щоб це послужило уроком, а не просто, щоб покласти цей штраф на когось”, – цитує Суркіс телеканал “Футбол”.

“Ми виявили тих керманичів, які все це влаштували. Так вести себе на стадіоні не личить. Якщо він вийде на вулицю і буде творити беззаконня, його затримають співробітники міліції, і він буде нести покарання, правильно? Я вже думав, щоб не дискваліфікували всю арену на якусь кількість часу”, – резюмував президент “Динамо”.

Додамо, що УЄФА 4 березня прийняв досить м’яке рішення, і “Олімпійський” уник дискваліфікації. Тепер на наступний поєдинок Ліги Європи проти “Евертона” буде покараний лише один сектор (21-й, звідки і вибігли фанати).

Київський матч з “Евертоном” стане другим в протистоянні 1/8 фіналу: перший поєдинок буде зіграно 12 березня на виїзді в Ліверпулі.

За матеріалами: football.ua

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>