Суркіс оголосить рішення за Реброву до 30 травня – РБК

Президент київського футбольного клубу “Динамо” заявив, що до 30 травня визначиться з майбутнім в команді головного тренера Сергія Реброва. Про це він заявив в ефірі програми “Профутбол”.

“Контракт Гравця з “Динамо” ще діє, тренер продовжує працювати. Обіцяю, що до 30 травня я прийму рішення і повідомлю про це. Поки я не зустрічався з Ребровим, думаю, що після матчу з “Шахтарем” така зустріч була б недоречною, емоції повинні вщухнути. Раніше я робив деякі речі під впливом емоцій. Треба спокійно сісти і обговорити, що ми будемо робити далі, отримати якісь гарантії від тренера”, – розповів Суркіс.

Він також додав, що Ребров працює з командою три роки і за цей період потрібно зробити звіт.

“Ми сядемо і переговоримо, прийнявши, сподіваюся, правильне рішення”, – підкреслив президент “Динамо”.

Нагадаємо, головний тренер київського “Динамо” Сергій Ребров після поразки від донецького “Шахтаря” у фіналі Кубка України заявив, що зустрітися з президентом клубу Ігорем Суркісом і поговорить з ним про свлем майбутньому.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.

Messenger


Telegram


Chrome

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>