Суркіс про призначення Луческу: У нас суспільство, яке все намагається перетворити в політику – UA

Президент “Динамо” Ігор Суркіс розповів, чому запросив на посаду головного тренера “біло-синіх” Мірчу Луческу.

– Я вважав, що у нас дуже розумні вболівальники. У більшій своїй мірі. Що вони правильно оцінять цей хід. Я виходив тільки з спортивного принципу, а не з політичного. Як у нас у Верховній Раді: сидять в одній фракції, а потім переходять в іншу. Заходять до парламенту з однією партією, а в кінці виявляються в інший. Ось це я вважаю зрадою. Є ж якісь принципи. Філософія однієї партії відрізняється від іншої. А тут професійний тренер, який дуже гідно працював в клубі-нашому головному супернику. Завоював дуже багато трофеїв.

Він виявився вільним. Непотрібний – неправильне слово. Він тут же виявився затребуваним в “Зеніті”. У нього могло щось не вийти, але для нього повинні були бути створені умови роботи не гірші, ніж були раніше. Я вважав, що людьми це буде оцінено професійно, але у нас таке суспільство, яке все намагається перетворити в політику. А “Динамо” – це приватний клуб.

– 25% вважають перехід Луческу нормальним, 21% не сприймають, а 36% не знають, як їм реагувати.

– Якщо будуть результати, ці 36% будуть в 25%. Як і ті 21%, в більшій мірі. У футболі головне – результат, його не можна порівнювати з бюджетом, який розподіляється на різні галузі. Там завжди будуть незадоволені, адже один отримує більше, інший – менше. Буде результат – будуть уболівальники аплодувати і команді, і головному тренеру. Мені оплески не потрібні. Я буду радіти тим, що “Динамо” вийшло на новий якісний рівень.

Луческу прийняв клуб у важкий час: коронавірус, фінансова складова значно гірша, ніж у “Шахтаря” і “Зеніта”. Ми про це з ним говорили. Але він прийняв цей виклик, він бачить цю талановиту молодь. Їй потрібно дати стимул і вкласти в голову, що треба бути переможцями. У нього це повинно вийти, – розповів Суркіс в ефірі програми “Мага” на телеканалі “112 Україна”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>