Суркіс розповів про переговори щодо майбутнього Реброва в "Динамо" – РБК

Президент київського “Динамо” Ігор Суркіс розповів про зустрічі, що відбулася 29 травня, з головним тренером команди Сергієм Ребровим щодо можливого укладення з ним нового контракту. Про це повідомляє сайт Dynamo.kiev.ua.

“З Сергієм Ребровим в понеділок ми дійсно провели зустріч і докладно переговорили. Але щодо його майбутнього ми, як і раніше, знаходимося з ним в стадії переговорів. У найближчі кілька днів я прийму на цей рахунок рішення”, – сказав Суркіс.

Сайт “Динамомания” стверджує, Сергій Станіславович озвучив президенту свої побажання, а Ігор Михайлович взяв паузу для ухвалення рішення. Також відомо, що зустріч з Ігорем Суркісом провели Олександр Хацкевич і Олександр Шовковський.

Зазначимо, нинішнє угоди наставника діє до 31 травня цього року.

Раніше журналіст телеканалів Футбол 1 / Футбол 2 повідомляв, що Ігор Суркіс прийняв рішення залишити в команді головного тренера Сергія Реброва.

Нагадаємо, раніше головний тренер “Динамо” Сергій Ребров після програшу луганської “Зорі” (1: 2) в матчі 30 туру української Прем’єр-ліги заявив, що його команді потрібно міняти тренера або гравців.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.

Messenger


Telegram


Chrome

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>