Суркіс у "Динамо" хоче "позбутися баласту"

Президент київського клубу анонсував зміни в складі в зимове міжсезоння.


игорь суркис динамо

<!–   ,   ""   –>

Президент “Динамо” Ігор Суркіс заявив, що в зимове міжсезоння в київському клубі відбудеться оновлення складу.

“Я думаю, вже навесні нам треба стати іншою командою. Треба позбутися баласту. Від людей більш старшого віку, які на сьогоднішній день отримують зарплату і… Не буду зараз називати прізвища. Вони є. Краще ті гроші, які ми витрачаємо на їх великі зарплати, ми додатково витратимо на розвиток дитячо-юнацької школи або на придбання якихось інших футболістів.

Говорити про те, що будуть гучні трансфери, я не можу. Але не тому що, як багато хто каже, у “Динамо” закінчилися гроші. Але ми ж отримали 18 мільйонів від продажу Драговича. Повірте мені, якщо я б міг купити одного-двох футболістів, я б їх купив, але якщо б вони хотіли до нас іти. Ті, хто згоден йти в “Динамо” – нижче рівня тих, хто вже у нас є”, – сказав Суркіс в інтерв’ю програмі “Профутбол”.

“Головне, щоб всі, хто залишиться в “Динамо”, розуміли, що розмови про відсутність мотивації я взагалі не сприймаю. Звичайно, всі хочуть грати в європейських чемпіонатах, але для цього необхідно демонструвати свої кращі якості в цьому чемпіонаті. Для того, щоб скаути з найсильніших чемпіонатів на них звернули увагу.

А якщо просто хтось буде відмовлятися тут грати, то не буде потрапляти в заявку. Така доля чекає на цих футболістів. Не повинно бути таких розмов в клубі, в якому вчасно виплачуються всі зарплати, премії, ніхто не постраждав від фінансової кризи”, – також зазначив президент “Динамо”.

Нагадаємо, раніше Суркіс висловив невдоволення відсутністю мотивації у гравців “Динамо”.


За матеріалами:

prosport.tsn.ua


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>