Схвалений проект розв'язки на Шулявці передбачає знесення “Більшовика”

У Київській міській держадміністрації визначилися із проектом реконструкції Шулявського шляхопроводу – був обраний варіант, запропонований “Київдормістпроектом”. Про це інформує прес-служба КМДА. Обирали з чотирьох проектів, що були відібрані ще під час засідання архітектурно-містобудівної ради наприкінці березня. Відповідно до фінального варіанту, збудувати новий шляхопровід обіцяють за 12 місяців.

Для порівняння, китайський варіант передбачав будівництво протягом 30 місяців, проект трирівневої розв’язки з реверсивним розподільним кільцем – 36 місяців, розв’язку авторства Інституту комплексного проектування об’єктів будівництва – 24 місяці. Обраний проект називається оптимальним і з фінансової точки зору. Його вартість – 400 млн грн, проти 760-950 млн грн – скільки коштував би інший з трьох.

При цьому, проект нової роз’язки передбачає демонтаж корпусів заводу “Більшовик” для створення дорожньої петлі, будівництво повороту на проспект Перемоги з вул. Довженка та двох з’їздів на проспект з самого шляхопроводу.

Міський голова Києва Віталій Кличко підкреслив, що для реконструкції Шулявки потрібно лише знести тільки частину будівлі заводу “Більшовик”. “Ми не будемо повністю зносити будівлю заводу “Більшовик” на Шулявці. Проект передбачає знесення тільки частини корпусу, адже нам потрібно облаштувати правий поворот для авто, які їдуть з боку Святошино”, – заявив він.

Кличко також поінформував, що рішення про демонтаж заводу буде приймати Кабінет Міністрів – ухвалювати рішення про знесення є компетенцією уряду. Будівництво нової розв’язки КМДА планує почати ще до кінця 2017 року.

Нагадаємо, раніше міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів заявив, що Китайська корпорація доріг і мостів візьме участь у реконструкції Шулявського шляхопроводу.

Дивіться також фотогалерею на тему:

У Києві “втомився” Шулявський міст – фото обвалу частини шляхопроводуLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>