"Схожість 90 відсотків". В Одесі знайшли труп свідка у справі про вбивство адвоката Грабовського

Впізнавати чоловіка їздила адвокат Оксана Соколовська.

В Одесі знайшли тіло чоловіка, схожого на помічника Соколовської, який проходив свідком у справі про вбивство адвоката Юрія Грабовського.

Про це Соколовська повідомила на своїй сторінці у Facebook.

“5 січня 2017 року одержала дзвінок зі служби розшуку людей, запросили на впізнання трупа, схожого на Сергія Федосенка”, – написала вона.

За словами Соколовської, мати чоловіка відмовилася їхати на впізнання з незрозумілих причин, тож знайдений труп по базі проходив як непізнаний.

“Труп має велику схожість (відсотків 90) з моїм помічником, свідком у справі вбивства Грабовського Юри. Працівник служби розшуку людей пообіцяв уточнити більш детальну інформацію вбивства людини і отримати додаткові фото для впізнання”, – наголосила адвокат, додавши, що після цього з нею ніхто не зв’язувався.

Водночас Соколовська припустила, що більше нічого не дізнається щодо цього, адже “мала необережність повідомити, хто такий Сергій і в зв’язку з чим він розшукується, особливо з урахуванням закритого розгляду справи з вбивства Юри”.

Зазначимо, Сергій Федосенко зник у жовтні минулого року.

Нагадаємо, 10 березня Національна поліція України почала розшукувати зниклого адвоката російського ГРУвця Олександра Александрова Юрія Грабовського. 9 березня Грабовський повинен був з’явитися на засідання суду у справі Александрова і Єрофєєва, однак через його відсутність засідання було перенесено. Своєю чергою, адвокат Оксана Соколовська, яка захищала інтереси іншого росіянина Євгена Єрофєєва, пов’язувала його зникнення саме зі справою ГРУвців. За її словами, разом з Грабовським зникли і матеріали, підготовлені для захисту росіян.

Згодом тіло зниклого захисника знайшли в Черкаській області. Місце поховання вказав ймовірний вбивця адвоката, якого затримали напередодні. З його слів, Грабовського накачали психотропними речовинами, перевезли з Одеси, де його бачили в останній раз, в Київ. Тут причепили браслет з вибухівкою і зводили в офіс, щоб адвокат забрав гроші і документи. За непослух погрожували підірвати. Після того вивезли в ліс за півтори сотні кілометрів від столиці, вбили і закопали.

Головний військовий прокурор Анатолій Матіос заявив, що вбивство було добре профінансовано та ретельно сплановано.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>