Сценарій навчань "Захід-2017": на Білорусь та Росію нападають НАТО та місцеві католики

Такий умовний розвиток подій представив перший заступник міністра оборони Олег Бєлоконєв на брифінгу в Мінську, передає Наша Нива.

Згідно із задумом навчань, відносини між сусідніми країнами погіршилися на грунті міжнаціональних, етнічних і релігійних протиріч, а також територіальних претензій.

Як видно із наведеної Бєлоконєвим схеми, “Лубен” – це північно-східна частина Польщі та південно-західна частина Литви (так званий Сувалковський коридор).

“Весбарія” – Литва, західна і центральна частина Латвії.

“Вейшнорія” – північно-західна частина Гродненської, Мінської і Вітебської області.

Як зазначає видання, в якості окремої держави “Вейшноріі” позначені райони Білорусі з великою часткою католицького населення. При цьому Білорусь нанесено на карту в усіченому вигляді.

  • Україна не виключає, що після завершення запланованих на вересень російсько-білоруських військових навчань “Захід-2017″ російський військовий контингент може залишитися у Білорусі, аби в такий спосіб тиснути на Україну та країни НАТО. 
  • Натомість президент Білорусі Олександр Лукашенко запевняє, що його держава не вестиме агресивних військових дій проти України, а також не дозволятиме це іншим. 
  • Міністр закордонних справ Білорусі Володимир Макей заявив, що після російсько-білоруських навчань “Запад-2017″ російські військові не залишаться на території Білорусі.
  • Разом з тим Путін подав на затвердження Держдуми законопроект, який дозволяє лишитися у Білорусі частинам ВПС та ППО.
  • У липні повідомлялося, що російські військові, які почали прибувати до Білорусі для участі в навчаннях “Захід-2017″, пересуваються містами зі зброєю та без знаків розрізнення, точно так, як на початку анексії Криму на початку 2014 року.
  • Для участі у навчаннях вже стягнули у 10 разів більше військ, ніж заявлялося.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>