США будуть підтримувати нарощування потенціалу Збройних сил України, – Пентагон – РБК

США будуть підтримувати нарощування потенціалу Збройних сил України. Про це заявив перший заступник міністра оборони США Боб Уорк в ході зустрічі з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним, повідомляє прес-служба Пентагону.

Як повідомляється, Уорк і Клімкін обговорили недавню ескалацію конфлікту на Донбасі, а також допомогу, що надається США в галузі безпеки і оборони.

“Уорк підкреслив, що США, як і раніше, рішуче підтримують суверенітет і територіальну цілісність України і нарощування потенціалу Збройних сил України. Крім того, він закликав Україну зберігати прихильність до впровадження реформ, що зробить її оборонні підприємства більш ефективними та дієвими”, – йдеться в повідомленні.

У свою чергу, Клімкін підкреслив важливість підтримки з боку США права України визначати свій власний курс зовнішньої політики і підтвердив прихильність України до виконання мінських угод.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що міністр оборони США Джеймс Меттіс вважає, що з Росією треба вести переговори “з позиції сили”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>