США: другий пацієнт з ознаками Еболи доставлений до лікарні

США: другий пацієнт з ознаками Еболи доставлений до лікарні

Офіційні особи в американському штаті Техас оголосили, що надзвичайні служби доправили до лікарні другого в Америці пацієнта з можливими симптомами лихоманки Ебола. Новий пацієнт каже, що не був у прямому контакті з Томасом Еріком Данканом, що помер від Еболи у середу, але був у його помешканні.

Марк Пайленд, голова пожежної команди міста Фриско:

“Цей пацієнт повідомив, що був у помешканні людини, що виявилася зараженою на Еболу, у Далласі, і контактував із членами його сім‘ї. Хочу наголосити, що нині інформація така, що він не був у контакті із самим зараженим, але з його родичами, які були у помешканні”.

48 осіб, що контактували із померлим Данканом безпосередньо, перебувають під постійним медичним наглядом.

Данкан був першою людиною, що їй поставили позитивний діагноз щодо наявності вірусу Еболи у США. Він заразився у Ліберії, але виявив симптоми хвороби лише по прибутті до Америки. Він помер після понад тижня перебування у лікарні Далласа.

Тим часом на п‘яти американських летовищах буде розпочато моніторинґ пасажирів із західної Африки на ознаки хвороби. А лікарні Нью-Йорка вже готуються приймати можливих хворих на Еболу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>