США застосували санкції проти Клюєва і сина Януковича

США застосували санкції проти сина Віктора Януковича – Олександра Януковича, а також проти колишнього голови Адміністрації президента Андрія Клюєва, бізнесмена Сергія Курченка і екс-міністр енергетики Едуарда Ставицького. Про це повідомляє

прес-служба Мінфіну США.

Пан Клюєв потратив до списку санкцій через його причетність “до підриву демократичних процесів в Україні.”

Решту осіб влада США назвала причетними до “незаконного привласнення” державного майна України.

Також під санкції потрапила компанія “Mako Holding”, що належала Олександру Януковичу.

США застосували санкції проти кілької комерційних і промислових підприємств в Росії і Криму, та кількох росіян – Романа Ротенберга, громадянина РФ і Фінляндії – сина близького до президента Володимира Путіна бізнесмена Бориса Ротенберга, високопоставленого співробітника концерну “Калашников” з Іжевська Андрія Бюлютіна.

Список комерційних і промислових організацій включає “Іжевський механічний завод”, “Концерн Іжмаш”, порти Євпаторії, Феодосії, Керчі, Севастополя і Ялти.

Там же значиться і Керченська поромна переправа.

Секторальні санкції розширили на Корпорацію розвитку Північного Кавказу, Фонд розвитку Далекого Сходу і Байкальського регіону, кілька нафтопереробних заводів і банків.

Під санкції потрапили також фінансові організації, пов’язані з концерном “Роснефть” та Зовнішекономбанком РФ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>