США захищатимуть союзників у Перській затоці

КИЇВ. 15 травня. УНН. Сполучені Штати готові захищати своїх арабських союзників від зовнішньої агресії, йдеться в заяві, опублікованій за підсумками зустрічі американського президента Барака Обами з владою країн Перської затоки в Кемп-Девіді. Про це УНН повідомляє з посиланням на іноземні ЗМІ. 

“Президент Б.Обама підтвердив, що разом з партнерами з Ради співробітництва арабських держав Перської затоки (РСАДПЗ) глибоко зацікавлений у мирі та процвітанні регіону і його територіальної цілісності. Сполучені Штати будуть використовувати всі можливі інструменти влади для забезпечення дотримання інтересів країни, а також для протистояння зовнішній агресії проти союзників і партнерів, як це відбувалося під час війни в Перській затоці”, – повідомили в прес-службі Білого дому.

Нагадаємо, минулого тижня повідомлялося, що Б.Обама збирається запропонувати союзникам США в Перській затоці створити спільну регіональну систему ПРО у зв’язку з іранською загрозою. Повідомлялося зокрема, що США можуть підписати з арабськими країнами перської затоки нові угоди про постачання озброєнь і активізації спільних навчань.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>