США: перший хворий на Еболу у критичному стані

США: перший хворий на Еболу у критичному стані

У Сполучених Штатах у критичному стані перебуває перший пацієнт, у якого діагностували лихоманку Ебола. Томас Данкан прибув до США з Ліберії два тижні тому, щоб провідати родичів. Нині його помістили в одну з лікарень Далласа. З десяток людей, які контактували з хворим, перебувають на карантині, ще півсотні – під наглядом лікарів. У помешканні Данкана здійснили ретельну дезінфекцію.

Директор Центрів з контролю і попередження захворювань Том Фріден заявив:

“Ми впевнені, що жоден з тих, хто точно контактував із хворим, не має жодних симптомів лихоманки Ебола, жоден не має гарячки. Найближчими днями ми спостерігатимемо дуже ретельно за пацієнтами на карантині”.

Тим часом не підтвердилася підозра у зараженні вірусом Ебола пасажира літака, що приземлився в аеропорту американського міста Ньюарк. Під час польоту чоловік, що прямував з Ліберії через Брюссель, занедужав, зокрема у нього піднялася температура і почалася сильна блювота. Ці симптоми притаманні лихоманці Ебола, однак медичний огляд підозри не підтвердив.

Загалом у США близько 100 людей звернулися до медиків, побоюючись, що вони могли заразитися смертельним вірусом.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>