США стежитимуть, аби політика інших країн щодо Афганістану зберігалася – Блінкен

Про це заявив у вівторок державний секретар США Ентоні Блінкен під час виступу в Комітеті з питань міжнародних відносин Сенату, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

«Важливо те, що ми просуваємося й створили постійну групу країн та організацій, які працюють разом, щоби надалі слідувати цьому, щоби говорити в один голос і діяти в унісон», – заявив Блінкен у відповідь на запитання сенатора Кріса Ван Голлена щодо напрацювання США спільної міжнародної позиції по Афганістану.

Читайте також: В Афганістані після захоплення влади талібами припинили роботу 153 ЗМІ

Як зауважив глава Держдепу, «існують країни, які можуть стати винятками в цих спільних зусиллях, і деякі вже згадувалися, такі як Китай, Росія, Пакистан». У цьому контексті Блінкен підкреслив, що американська сторона стежитиме за цим «дуже пильно».

Читайте також: Перший рейс авіаліній Пакистану приземлився у Кабулі

Як повідомляв Укрінформ, у вівторок в Конгресі США пройшов другий день слухань державного секретаря США Ентоні Блінкена щодо ситуації в Афганістані. Глава Держдепартаменту відстоює перед законодавцями політику адміністрації Байдена щодо виведення американських сил з цієї країни до 31 серпня, а також подальшої політики США в Афганістані.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>