Сьогодні "Дніпро" проведе вирішальну битву за фінал Ліги Європи


Дніпро і Варшава

Один крок до мрії. Саме стільки залишилося дніпропетровському “Дніпру”, щоб вперше в історії вийти у фінал Ліги Європи.

На шляху до заповітної цілі у дніпрян стоїть італійський “Наполі”, який український клуб прийматиме сьогодні в Києві в рамках матчу-відповіді 1/2 фіналу турніру.

У першій грі, що відбулася в Неаполі, команди розійшлися внічию 1:1. Важливий виїзний гол за “Дніпро” забив Євген Селезньов через хвилину після виходу на заміну.

Хоча забивав Женя із офсайду, арбітр, на наше щастя, зарахував взяття воріт. Тепер команді Мирона Маркевича достатньо вистояти на нульову нічию.

Але тренер чекає від своїх підопічних іншого футболу, ніж був в Італії. Тим паче, що “Олімпійський” вперше на євроматчах “Дніпра” має бути заповненим. Тож, ощасливити буде кого. Та й вся Україна чекає на цей історичний успіх.

Грандіозний футбольний вечір на ТСН Проспорт і каналі 2+2 стартує о 21:30, коли в ефір вийде програма “Про Лігу Європи” із виїзною студією із “Олімпійського”.

Сам матч Дніпро – Наполі розпочнеться о 22:05. А після нього – всі емоції у продовженні програми “Про Лігу Європи”.

Дивіться відео першого матчу за 7 травня.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>