Сьогодні на міські маршрути не виїхало 45 машин


Як поінформував начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР Віктор Щир, сьогодні зранку на міські маршрути не виїхало 45 машин з орієнтовно 640, які обслуговують міські маршрути.

Про це інформує прес-служба ЛМР.

З водіями проводять роботу, частина машин вже повернулась на маршрути, на інші маршрути, на які не виїхали автобуси, перевізники скеровують резервні машини.

Так, по АТП-1: на маршрут №37 не виїхало 6 машин, на маршрут №29 – 1 машина, №28 – 1 машина. Усі ці машини АТП-1 орендує у ПП «Копитко І.Ф.»

По АТП – 14630 усі машини працюють на маршрутах.

Щодо «Міра і К», то на маршрут №25 не виїхало 8 машин, №14 – 8 машин, №27 – 5 машин, №8 – 4 машини та №7 – 5 машин.

Не виїхало 7 машин на маршрут №51, який обслуговує «Успіх-БМ».

На маршрутах, які обслуговує «Фіакр», курсують усі автобуси, але є інформація, що автобуси зупиняють невідомі особи та погрожують водіям.

Також за інформацією Віктора Щира, сьогодні 3 водії, які працюють на маршруті №10 (АТП-1) поскаржилися заступнику директора підприємства, що сьогодні вранці до них підійшло 4 людей спортивної тілобудови з погрозами «зламати хребет та автобуси», якщо вони виїдуть на маршрут. За цим фактом підприємство готує звернення у правоохоронні органи.

Нагадаємо, у Львові міські маршрути обслуговує близько 640 автобусів.

Прес-служба ЛМР стверджує, що володіє інформацією про керування страйком колишннім працівником «Міра і К» (мав свої автобуси). Також страйк підтримують деякі львівські таксисти.

Нагадаємо, деякі львівські перевізники страйкують через велика кількість пільговиків. Перевізники анонсували цей страйк заздалегідь. Два великі АТП – «Успіх БМ» та «Фіакр-Львів» від участі в цій акції відмовилися.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>