Сьогодні українці побачать неймовірне місячне затемнення

Сьогодні, 27 травня, повний Місяць пройде через тінь Землі. На цей раз вона закриє супутник на рекордний час. Тривалість затемнення буде залежати від часу сходу і заходу Місяця в різних точках земної кулі.

Місячне затемнення у Вані, Туреччина

На території України затемнення, під час якого Місяць набуде темно-червоного відтінку, розпочнеться о 20:30 за київським часом. Повна фаза завершиться о 22:30, повідомляє «Сегодня».

У грудні минулого року жителі Землі спостерігали суперповень. Тоді місяць досяг найбільших у 2017 році розмірів – він була на 14% більшим і на 30% яскравішим.

Тим часом, варто відзначити, що під час сонячних і місячних затемнень йде величезне навантаження на серцево-судинну систему організму, тому зростає число гіпертонічних кризів, інсультів і інфарктів. Лікарі не рекомендують виходити з дому людям з хворим серцем і вже тим більше займатися будь-якою фізичною роботою.

У день затемнення порушується розумова діяльність, тому краще не розпочинати важливих справ, не приймати знакових рішень – надто велика небезпека помилки через невірну оцінку реальності. Причому помилка буде мати наслідки довгий час.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>