Сімейна пара посадила несправний літак за допомогою iPad

Сімейна пара посадила несправний літак за допомогою iPad

Сімейна пара посадила несправний літак за допомогою iPad

Деталі

09 лютого 2015, 16:53

Автор: Юлія Демченко

Дивовижний випадок стався в США. Тут подружня пара зуміла посадити літак, в якому відмовило все навігаційне обладнання за допомогою програми на iPad.

Відомо, що подружжя летіли на невеликому одномоторному літаку з штату Вісконсін в штат Вайомінг. Раптово, з нез’ясованих поки причин, разом відмовили всі електронні прилади.

Все, що залишилося у розпорядженні чоловіка і жінки – це iPad з встановленим додатком, що показує висоту і швидкість пересування літака, а також географічні координати.

Це стало єдиною ниточкою, яка привела подружжя в найближчий аеропорт Рапід-Сіті. Складність полягала ще в тому, що політ відбувався в нічний час доби, а до аеропорту було не менше 80 миль (128 км). Та й ризик аварії був досить високий, адже пілот ніяк не міг повідомити диспетчерам на землі про позапланову посадку.

Треба сказати, що пілот виявився дійсно майстром, адже через відмову електроніки шасі також не слухали, тому він посадив літак на нижню частину фюзеляжу.

Незважаючи на те, що літак отримав значні пошкодження, пасажирка і пілот відбулися легким переляком.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>