Сімферопольська "Таврія" повернеться в чемпіонат України з футболу

Кримський клуб розпочне виступи з аматорського рівня.


123

<!– ""    –>

В місті Берислав Херсонської області пройшла конференція Федерації футболу України, на якій була офіційно створена Федерація футболу Криму, а її керівником став Сергій Куніцин.

При цьому Куніцин повідомив, що свої виступи в чемпіонаті України відновить сімферопольська “Таврія”. Команда буде базуватися у Бериславі і розпочне виступи спочатку в аматорській першості, але вже через кілька років зможе повернутися в українську Прем’єр-лігу.

Берислав був обраний з тієї причини, що в місті є стадіон на 4000 місць, а також футбольна академія і готель, щоб приймати суперників. Зараз створена робоча група, яка працює над бюджетом клубу і пошуком футболістів. Головним претендентом на пост тренера “Таврії” вважається Сергій Шевченко, який з 2011-го по 2013-й рік входив в тренерський штаб команди.

Відзначимо, що в минулому році УЄФА зареєстрував Кримський футбольний союз і дозволив проводити на анексованому півострові чемпіонат, в якому серед інших команд беруть участь “ТСК-Таврія” та севастопольський “СКЧФ-Севастополь”.


За матеріалами:

ФФУ


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>