Тайсон: "Збираюся відпрацювати контракт з Шахтарем до кінця"

Півзахисник Шахтаря бразилець Тайсон заявив, що не залишить донецький клуб до закінчення контракту.

Останнім часом в різних ЗМІ не замовкають розмови про інтерес до Тайсона з боку багатьох клубів. Наразі Шахтар не зміг домовитися з бразильським хавбеком про продовження терміну дії існуючого контракту термін якого закінчується в кінці цього року. Наставник Гірників португалець Паулу Фонсека заявив, що не збирається відпускати одного з лідерів команди в це трансферне вікно.

Тайсон також заявив, що збирається відпрацювати контракт з Шахтарем до кінця.

«Мій агент запитував мене, чи хочу я повернутися назад в Інтернасьонал. Я відповів, що хочу цього і навіть мав розмову з керівництвом Колорадос, але наразі ситуація з контрактом з Шахтарем раніше непроста», – цитує Тайсона портал Globo Esporte.

Мою чинну угоду з Шахтарем розраховано до кінця року, а це означає, що вже влітку я можу підписувати попередні угоди з іншими клубами.

Незважаючи на це, я збираюся відпрацювати контракт з Шахтарем до кінця. Головний тренер команди Паулу Фонсека дійсно розраховує на мене, і, зрозуміло, я повернуся в Україну, хоча це і непросто», – сказав бразилець.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>