Таліби атакували військову базу в Афганістані, загинули 140 людей – РБК

Терористи ісламістського руху “Талібан” атакували військову базу в місті Мазарі-Шаріф в Афганістані 21 квітня 2017 року, в результаті чого загинули щонайменше 140 осіб. Про це повідомляє Reuters.

Чиновники міста, в якому стався напад, на правах анонімності розповіли, що було вбито не менше 140 військовослужбовців, а багато інших отримали поранення. Інші офіційні особи заявили, що втрати, ймовірно, будуть ще більшими. Уряд поки не опублікував офіційні цифри втрат.

За словами офіційних осіб, 10 бойовиків “Талібану”, одягнені у військову форму афганської армії, увірвалися на територію бази і відкрили вогонь по солдатах, які обідалита залишали мечеті після п’ятничної молитви. Нападники використовували гранати і гвинтівки.

Прес-секретар талібів Забихулла Муджахід заявив у суботу, що напад був відплатою за нещодавнє вбивство кількох високопоставлених лідерів талібів у північному Афганістані.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що міністерство закордонних справ Афганістану звернувся до Росії з проханням підтримати постачання і навчання афганської армії і поліції.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.

Messenger


Telegram


Chrome

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>