Таємниці еволюції: виявлена знахідка, яка може "переписати" всі підручники історії

Вченими виявлено ряд найдавніших у світі скам’янілостей рослин. Знахідка, виявлена в Індії і поповнила таємниці еволюції, може претендувати на революційність, оскільки перекреслює всю раніше відому шкалу часу еволюції на Землі, передає.

Залишки червоних водоростей знайшли в індійському місті Читракута. Таке відкриття здивувало вчених Швеції, адже, за їх словами, ця знахідка може повністю змінити дані про те, коли саме на Землі почали розвиватися передові форми життя.

Наголошується, що до цього вік найдавніших знайдених червоних водоростей становив 1,2 мільярда років, втім, ці скам’янілості з Індії старше на 400 мільйонів років.

“Знайдені водорості показують нам, що життя в передовій формі еукаріотів – наприклад, рослин, грибів, а також людей і тварин, має значно глибшу історію на Землі, ніж ми раніше думали”, – підкреслила Тереза Залльштейдт з Шведського музею природної історії.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>