Театр «Воскресіння» покаже історію людини, яка повернулась з …

Театр «Воскресіння» покаже історію людини, яка повернулась з …

У Львівському академічному театрі «Воскресіння» відбудеться прем’єра «За дверима» В.Борхерта, повідомляє Galnet з посиланням на прес-службу Львівської міської ради.

Автор про твір сказав: «П’єса, яку не поставить жоден театр і не захоче дивитися жоден глядач». Театр «Воскресіння» запрошує розгадати таємницю автора на прем’єрних показах 14, 15, 18, 21 та 22 березня о 18.00.

Za dverrmi_websites_March

«Людина повернулася з війни і опинилася за дверима. За словами Бекмана, «сьогодні за дверима. Завжди за дверима. І двері зачинені». Але кохання – це та сила, яка здатна зламати будь-які двері і зробити людину щасливою. Цікаві нестандартні рішення режисера, зворушлива історія випробування віри людини, яка повернулася з війни  та розчарувалася у світі, а також тема кохання як порятунку людини у нашому світі – все це не дасть вам ні на хвилину відірвати погляд  від сцени», – розповідають у театрі «Воскресіння».

Share to Facebook

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>