Теракт в Іраку забрав життя 80 людей

Бойовики ІДІЛ заявили, що у нападі загинули і постраждали понад 200 людей.


Ирак Багдад теракт

<!–        –>

dailystar.com.lb

Внаслідок вибуху бомби, закладеної у вантажівку, на заправній станції неподалік іракського міста Хілла загинули щонайменше 80 та 20 людей отримали поранення.

Теракт стався в 100 кілометрах від іракської столиці Багдаду. АЗС і прилегле кафе були повні людей, коли пролунав вибух. Багато загиблих – іранці, що їхали із священного міста Кербела, повідомляє BBC.

За даними агентства AFP, на момент вибуху на заправній станції знаходилися щонайменше сім автобусів із паломниками.

Відповідальність за вибух узяло на себе терористичне угруповання “Ісламська держава”. При цьому саме ІДІЛ заявила, що у нападі загинули і постраждали понад 200 людей.

Раніше повідомлялось, що 40 осіб загинули, понад 60 отримали поранення в результаті теракту в Іраку на весіллі в місті Фаллуджа.

Раніше в столиці Іраку Багдаді в результаті чотирьох терористичних актів загинули щонайменше десять осіб і ще 37 отримали поранення, а також в Багдаді в результаті кількох терактів у вересні загинули щонайменше 42 людини і близько 60 отримали поранення.

Нагадаємо, в результаті подвійного теракту в Багдаді 3 липня нинішнього року загинули як мінімум 292 людини. За даними міністерства охорони здоров’я Іраку, поранення різного ступеня тяжкості отримали 200 осіб.


За матеріалами:

BBC Україна


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>