Терористи ДНР винищують російських найманців – журналіст

Терористи ДНР винищують російських найманців – журналіст

Терористи ДНР винищують російських найманців, щоб не виплачувати їм борги по зарплаті. Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook  російський журналіст Тимур Олевський.

“У Пісках я спостерігав дивну картину, як чотири години, артилерія ДНР “утюжила” на околиці аеропорту будинок, в якому знаходилося інший підрозділ ДНР. Навіть новину про це зробив. Я не міг зрозуміти, що відбувається. І українські офіцери не могли зрозуміти, тільки говорили, що це відбувається досить часто. Постріляли по своїм, а потім почали стріляти по них”, – повідомив Олевський.

Пояснив, що відбувається журналісту житель Новосибірська, якому вдалося повернутися живим з Донбасу після кількох місяців участі в боях на боці терористів ДНР. “Він розповів, що так вбивають найманців з Росії, яким не збираються платити обіцяну зарплату. У них може бути заборгованість по три місяці, і перед поверненням, їх валять з артилерії, якщо вижили в якому-небудь безперспективному бою. Таким місцем, до речі і був донецький аеропорт. “Списали бабки”, – написав Олевський.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці – все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>