Терористи почали поширювати фальшиві гривні. Поки що між …

Терористи почали поширювати фальшиві гривні. Поки що між …

Терористи почали поширювати фальшиві гривні. Поки що між своїми

В Донецьку протестують активісти об’єднаного жіночого батальойону спротиву через гроші, які не приймають в жодному магазині. Про це під час брифінгу повідомив речник Інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко, передає УНН.

“Місцеві жінки обурені існуючою ситуацією з продуктами харчування та відсутністю будь-яких соціальних гарантів від терористичної влади. А також появою фальшивих грошей від керівництва так званої “ДНР”, які не приймає жоден магазин. Активістки протестного руху поставили так званому “прем’єру ДНР” ультиматум протягом 2 місяців забратися геть із міста”, – повідомив А.Лисенко

Як додав речник РНБО, жителі Фащівки, Чорнухиного та Красного Луча, що на Луганщині, вимагають від російських військових забратися геть з населених пунктів.

Нагадаємо, аналогічні протести місцевих відбулися в Амвросіївці, Торезі, Єнакієво на Донеччині та в Антрациті, Свердловську, Червонопартизанську та Ровеньках Луганської області.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>