Тимонькіна із "угруповання" Курченка випустили під заставу в Німеччині

Тепер він зможе добиватися екстрадиції до Ізраїлю.


Борис Тимонькин

<!–    –>

Суд у Німеччині випустив під заставу колишнього заступника голови наглядової ради ВЕТЕК Бориса Тимонькіна, який підозрюється у відмиванні грошей для олігарха Сергія Курченка. Про це повідомляє ТСН.

Таким чином, Тимонькін, який з 2014 року має ізраїльське громадянство, може домагатися екстрадиції до Ізраїлю.

Бориса Тимонькіна відносять до злочинного угруповання Сергія Курченка. Йому інкримінують підробку документів та розкрадання державного майна в особливо великих розмірах. Насамперед йдеться про нелегальну торгівлю скрапленим газом. У червні 2014 року Тимонькіна оголосили в розшук.

Крім цього, в Німеччині з осені 2013 року ведеться слідство за підозрою у відмиванні грошей через фірму Sparschwein Gas GmbH, яка управляє мережею газових автозаправок, які в 2012 році придбала група компаній СЕПЕК Сергія Курченко.

У червні 2015 року Тимонькін був затриманий у Німеччині. Тоді німецький суд ухвалив рішення про доэкстрадиционном арешт.

13 липня ГПУ попросила Німеччину видати Тимонькіна Україні, направивши відповідний запит.

“У відповідності з вимогами Європейської конвенції про видачу правопорушників, Німеччина і Україна зобов’язані видавати один одному осіб, переслідуваних правоохоронними органами за скоєння кримінальних злочинів”, – говорилося в повідомленні ГПУ.

Детальніше про офшорні схеми, за якими працював бізнес харківського бізнесмена Сергія Курченка в публікаціях Анни Бабинець “Офшорні справи Сергія Курченка” і “Корпорація Курченко: саморазрахунки” для DT.UA.

 


За матеріалами:

DT.UA


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>