"- Ти мене поважаєш? – Я тобою пишаюсь!": У Кремлі "обновили …

"- Ти мене поважаєш? – Я тобою пишаюсь!": У Кремлі "обновили …

Офіційна позиція керівництва Росії щодо псевдовиборів на підконтрольних бойовикам територіях Донбасу полягає в повазі до волевиявлення учасників “голосування”. Про заявив помічник президента Росії Юрій Ушаков, повідомляє “Радіо Свобода“.

Зокрема, він звернув увагу на те, що в заяві Кремля немає нічого про визнання “голосування”.

“Офіційна позиція Росії виражена в короткій, але змістовній заяві МЗС за підсумками виборів. Там використане слово “поважаємо”, – заявив Ушаков.

На уточнююче питання, чи можна поставити знак тотожності між “повагою” й “визнанням”, Ушаков відповів: “Це – різні слова. Слово “поважаємо” вибрали спеціально. Ми принципово поважаємо волевиявлення учасників голосування”.

Нагадаємо, раніше в МЗС РФ заявили, що визнають результати “виборів” в “ЛНР” й “ДНР”. У свою чергу світове співтовариство, представники США і ЄС призвали Росію не визнавати “виборів”, проведених терористами.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>