Ток-шоу Шустера виходитиме на телеканалі Київ

Перший ефір програми Шустер Live заплановано на 29 квітня.

Телепередача Шустер Live з п’ятниці, 29 квітня, буде транслюватися на столичному телеканалі Київ. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Київської міської державної адміністрації з посиланням на директора телеканалу Світлану Криворучко.

“Редакційна рада і колектив телеканалу з радістю підтримали ідею мера Києва Віталія Кличка щодо трансляції ток-шоу Савіка Шустера на каналі Київ. Переконана, що це позитивно вплине на розвиток столичного телебачення”, – зазначила Криворучко.

Перший ефір програми заплановано на 29 квітня о 20:30.

Савік Шустер оголосив голодування

Нагадаємо, 26 квітня стало відомо, що Савіку Шустеру анулювали дозвіл на роботу в Україні. Як пояснили в службі зайнятості, Шустеру заборонили працювати в Україні через листи податківців, які підозрюють журналіста в несплаті податків в особливо великих розмірах. Пізніше рішення про анулювання Шустеру дозволу на роботу було призупинено.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>