Трамп звільнив директора з комунікацій Білого дому

Ентоні Скарамуччі пропрацював на цій посаді лише 10 днів.

Ентоні Скарамуччі залишив посаду директора з комунікацій Білого дому. Про це йдеться в повідомленні прес-служби адміністрації президента США.

“Ентоні Скарамуччі залишить свою посаду директора з комунікацій Білого дому. Пан Скарамуччі вирішив, що буде краще, якщо він дозволить главі апарату Білого дому Джону Келлі почати з чистого аркуша і сформувати власну команду. Ми бажаємо йому всього найкращого”, – йдеться в повідомленні.

Раніше американські ЗМІ повідомили, що таке рішення президент США Дональд Трамп прийняв на прохання нового глави апарату Білого дому Джона Келлі через 10 днів після призначення Скарамуччі. При цьому не повідомляється, чи залишиться Скарамуччі в Білому домі на іншій посаді, чи він звільнений остаточно.

Як повідомляв Кореспондент.net 21 липня подав у відставку прес-секретар президента США Шон Спайсер. Таким чином він висловив незгоду з призначенням Ентоні Скарамуччі на посаду директора з комунікацій Білого дому.

У свою чергу Скарамуччі встиг опинитися в епіцентрі скандалу, обматюкавши своїх колег – главу апарату Трампа Рінса Прібаса і головного стратега Білого дому Стіва Беннона.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>