Трамп назвав умови, за яких обговорюватиме з Путіним санкції

Про це Трамп написав у Twitter , передає Ukr.Media.

“Санкції не обговорювалися на моїй зустрічі з президентом Путіним. Нічого не буде зроблено, поки українські та сирійські проблеми не будуть вирішені”, – написав Трамп.

Разом з тим Трамп висловив своє задоволення з приводу досягнення під час цієї зустрічі двосторонньої угоди щодо Сирії.

“Ми домовилися про припинення вогню в частині Сирії, що врятує життя людей. Настав час рухатися вперед у конструктивній роботі з Росією!”, – написав Трамп.

Він також повідомив, що під час перемовин з Путіним у Німеччині, він “сильно натиснув” на російського лідера щодо можливого втручання Росії у вибори в США.

“Я наполегливо натиснув на президента Путіна двічі щодо втручання Росії в наші вибори. Він серйозно заперечив це. Я висловив йому свою думку”, – написав президент США.

За даними ЗМІ, обговорення питання російських кібер-атак на США під час минулих президентських виборів зайняло 40 хвилин першої офіційної зустрічі Трампа з Путіним, яка мала місце 8 липня у Гамбурзі. Загалом їхня спільна нарада тривала понад 2 години.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>