Трамп назвав Facebook "антитрампівським"

Декілька днів тому, гігант соціальних медіа оголосив, що він передасть Конгресу більше 3000 політичних рекламних повідомлень, які, ймовірно, були закуплені росіянами протягом та після минулорічних президентських виборів в США.

В своєму повідомленні у Twitter, Трамп також критично згадав більш традиційні ЗМІ, яких він і раніше звинувачував у поширенні «неправдивих новин».

«Facebook завжди був проти Трампа. Ці мережі завжди були проти Трампа», – написав президент у Twitter, позначивши також New York Times та Washington Post. «Змова?», – задав питання Трамп.

Конгресмен США Адам Шифф, провідний демократ комітету з розвідки Палати представників США, який розслідує роль Росії в минулорічних президентських виборах, повідомив, що він очікує на отримання рекламних повідомлень вже наступного тижня.

«На це потрібно подивитись … щоб усвідомити наскільки цинічними були зусилля Кремля, як вони намагалися поставити наголос на цих розділах і спрямувати американців проти американців», – сказав Шифф в інтерв’ю MSNBC.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>