Трамп не виключає визнання Криму російським

Президент США Дональд Трамп не виключає відмови від невизнання анексії Росією українського Криму.

29 червня журналісти запитали його, чи правдивими є повідомлення про відмову Вашингтона від попередньої позиції щодо анексії, Трамп відповів: «Побачимо».

За повідомленням ЗМІ, Трамп особисто заявляв на нещодавньому саміті «Групи семи», що Крим має бути частиною Росії, бо там більшість людей говорить російською мовою.

Трамп під час передвиборчої кампанії в 2016 році також відкидав невизнання анексії, він неодноразово обіцяв поліпшити відносини США з Москвою.

Але після того, як він став президентом, Трамп приєднався до позиції, яку США зайняли за часів його попередника Барака Обами, який заявив, що анексія Криму порушила міжнародне право, та запровадив суворі санкції проти Росії.

Відмова Трампа підтвердити протидію США проти втручання Росії в Україні, ймовірно, зневірить європейських союзників перед наступним самітом НАТО.

Читайте також: В очікуванні зустрічі. Про що говоритимуть Путін і Трамп?

Через кілька днів після засідання НАТО 11 липня Трамп планує здійснити політ до Гельсінкі для проведення його першої зустрічі з Путіним 16 липня сам-на-сам.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>