Трамп переконаний, що його слова про "вогонь і лють" для КНДР, недостатньо жорсткі

Президент США Дональд Трамп переконаний, що його слова в бік КНДР про “вогні і люті”, недостатньо жорсткі.

Про це пише СNN.

“Все станеться так, як вони (КНДР – ред) навіть ніколи і подумати не могли. Народ Північної Кореї повинен проявляти обережність, інакше його чекають досі небачені неприємності”, – наголосив президент США.

За його словами, якщо КНДР зробить що-небудь проти США або їх союзників, то “їй доведеться дуже сильно понервувати”. Президент США назвав “неприйнятним” те, що продовжує робити Пхеньян.

Трамп додав при цьому, що мова наразі не йде про превентивний удар по Північній Кореї. “Але ми не говоримо про це, ми ніколи цього не робимо, я про це не кажу, – сказав Трамп. – Подивимося, що станеться”. “Народ нашої країни і наші союзники перебувають у безпеці. Нас на 100% підтримує армія, нас підтримує кожен, і нас підтримує ряд інших лідерів”, – запевнив Дональд Трамп.

Раніше ЗМІ сколихнули погрози КНДР завдати удару по американських базах на острові Гуам. Це чергове загострення відносин між США і КНДР, які постійно погіршуються з часу обрання Дональда Трампа президентом США.

14 і 21 травня Корея здійснила запуск ракет. Після цього Трамп закликав до більш жорстоких санкцій проти КНДР. 29 травня відбувся новий запуск північнокорейської ракети з прибережного міста Вонсан, в якому розташована військово-морська база.

Внаслідок цього, 2 червня Рада Безпеки ООН розширила адресні санкції проти Північної Кореї. Однак 8 червня з міста Вонсан знову запустили кілька ракет класу “земля-судно”. Снаряди пролетіли близько 200 кілометрів.

4 липня КНДР заявила про успішне випробування нової міжконтинентальної балістичної ракети, яка може завдати удару в будь-якій точці світу”. Ракета Hwasong-14 досягла висоти 2802 км і летіла до мети 39 хвилин, після чого впала в Японському морі.

У середу, 9 серпня, в Пхеньяні заявили, що Кім Чен Ин розглядає можливість запустити у військових США ракети середньої дальності. Таку заяву КНДР є реакцією на слова Трампа про те, що Вашингтон КНДР відповість “вогнем і люттю” у тому випадку, якщо дії Північної Кореї будуть загрожувати Штатам.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>