Трамп просив розвідку заперечувати змову з Росією – Washington Post

Американський президент Дональд Трамп закликав двох високопоставлених чиновників розвідки заперечувати будь-які свідчення про можливі зв’язки між його передвиборчою кампанією та Росією.

Про це повідомляє Reuters із посиланням на джерела The Washington Post.

Утім, директор Національної розвідки США Ден Коатс і голова Агентства національної безпеки Майкл Роджерс відмовилися виконувати прохання Трампа, оскільки вважали його недоречним, розповіли виданню два теперішніх і два колишніх чиновники.

Як повідомлялось раніше, колишній радник президента США з національної безпеки Майкл Флінн посилатиметься на п’яту поправку до Конституції США, щоб не свідчити проти себе у справі про зв’язки з Росією.

Відомо також, що у лютому президент США Дональд Трамп під час зустрічі з тодішнім директором ФБР Джеймсом Комі попросив припинити розслідування стосовно Майкла Флінна у справі розслідування його зв’язків з Росією.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>