Трамп проти єдиної і сильної Європи – Туск

Голова Європейської ради Дональд Туск різко висловився стосовно політики американського президента Дональда Трампа в Євросоюзі.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Туск зазначив, що президент США виступає проти “єдиної і сильної Європи”, а політика адміністрації є першою за всю історію, яка відноситься до об’єднаної Європи “без особливого ентузіазму” і це “м’яко сформульовано”.

За його словами, у своїх звинуваченнях на адресу Трампа він ґрунтується на фактах, а не на пропаганді. Зокрема, Туск нагадав про участь американського президента в червневому саміті G7 в канадському Квебеку. Трамп “практично власною рукою” викреслив з підсумкової заяви саміту досі завжди присутній пасаж про те, що сторони поважають порядок, який базується на принципах і цінностях “великої сімки”, зазначив глава Євроради.


ВідеоСвітові лідери з’їхалися до Франції на святкування сотої річниці закінчення Першої світової війни

Париж як центр світової дипломатії. З такими амбіціями Емануель Макрон запросив понад 70 глав держав до французької столиці на святкування сотої річниці закінчення Першої світової війни. Поміж гостей – Порошенко, Путін та Трамп. 

Світові лідери з'їхалися до Франції на святкування сотої річниці закінчення Першої світової війни

Нагадаємо, 8 листопада Президент України Петро Порошенко у Гельсінкі під час саміту “Європейської народної партії” провів зустріч із головою Ради ЄС Дональдом Туском, під час якої вони обговорили економічні питання, а також санкції проти Росії.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>