Трамп про Путіна: досі не можу сказати, друг він чи ворог

Про це американський очільник заявив журналістам у Білому домі, перш ніж відправитися на саміт Альянсу, повідомляє видання Reuters.

Президент вкотре розкритикував країн-членів НАТО за те, що вони витрачають недостатньо коштів до оборонного бюджету організації. Він також нагадав про політичну напруженість в Британії через процес виходу з ЄС. 

“Отже, у мене є ( на порядку денному, – ред.) НАТО, у мене є Велика Британія, яка в певній мірі зараз у кризі, і у мене є Путін. Чесно кажучи, (зустріч з, – ред.) Путіним може бути найпростішою з цього всього. Подивимося, як це буде відбуватися”, – наголосив Трамп.

На питання стосовно того, чи є Путін другом або ворогом, Трамп відповів: “Я дійсно поки не можу зараз сказати точно. Наскільки мені відомо, він – конкурент”.

Читайте також: Віталій Портников: Трамп не домовиться з Путіним

  • Нагадаємо, зустріч Дональда Трампа і Володимира Путіна відбудеться в столиці Фінляндії Гельсінкі 16 липня. 
  • За даними видання Bloomberg, кремлівські чиновники ведуть інтенсивні переговори зі своїми колегами у Вашингтоні, щоб укласти хоча б одну угоду, яка, як вони сподіваються, дозволить Трампу представити свій саміт з Путіним як тріумф, який виправдовує кроки з відновлення американсько-російських відносин.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>