Трамп підписав закон про санкції проти Росії

Президент США  Дональд Трамп підписав санкційний законопроект щодо запровадження антиросійських санкцій. Про це повідомляє Bloomberg.

Документ не лише вводить обмежувальні заходи, але і обмежує можливості Трампа послабити санкції проти Москви, повідомив чиновник Білого дому, уточнює СNN

Ще до затвердження санкцій російський президент Володимир Путін відповів США на нові санкції, які Конгрес схвалив через російське втручання у виборі президента США в 2016 році,  а також анексію Криму та агресію в Сирії. 

Нагадаємо, 27 липня за документ, який збільшує економічний тиск на Москву – проголосували 98 американських сенаторів, проти – лише двоє. Раніше, так само переконливо, санкції підтримали і в палаті представників. 

Ще у грудні минулого року адміністрація президента Барака Обами запровадила санкції проти Росії через її втручання у вибори в США. Зокрема, з країни були видворені 35 дипломатів, а також обмежений доступ до двох дипломатичних дач у штатах Нью-Йорк і Мериленд. За інформацією американських спецслужб, ці об’єкти використовувалися росіянами в розвідувальних цілях.  

У відповідь 28 липня 2017-го РФ оголосила що з 1-го серпня припиняє використання посольством США в Росії всіх складських приміщень у Москві і дачі в Срібному бору і закликала США зменшити кількість спіробітників дипвідомств на російські територій до 455.  

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>