Трамп підписав новий указ про біженців

США припинить їхній прийом на 120 днів.


Дональд Трамп

<!–     –>

Президент США Дональд Трамп підписав новий указ, який переглядає офіційну процедуру надання статусу біженця.

Як зазначається в указі, протягом 120 днів держсекретар разом з міністром внутрішньої безпеки, після консультацій з директором національної розвідки, повинні провести огляд існуючих правил і визначити, чи не завдадуть вони шкоди безпеці США.

“Держсекретар (США – прим.) призупинить в’їзд біженців у США за програмою USRAP (все ще діючої програми прийому біженців – прим.), а міністр внутрішньої безпеки призупинить рішення за заявами про проханні статусу біженця на 120 днів з моменту набрання чинності цього указу”, – зазначено в документі.

Нагадаємо, що після вступу на посаду Трамп підписав кілька указів. Зокрема, 27 січня Трамп розпорядився протягом 120 днів не впускати в країну біженців з Іраку, Сирії, Ірану, Судану, Лівії, Сомалі та Ємену. Документ вступив у дію вже на наступний день. Президент США пояснив своє рішення боротьбою з тероризмом. Але його рішення викликало невдоволення у міжнародного співтовариства.

Згодом указ Трампа скасував американський суд.


За матеріалами:

Інтерфакс-Україна


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>