Тренер «Арсеналу» Унаї Емері: І в нас, і у «Наполі» шанси вийти до півфіналу – рівні

Головний тренер лондонського «Арсеналу», іспанський фахівець Унаї Емері / ua-football.com

Головний тренер лондонського «Арсеналу», іспанський фахівець Унаї Емері поділився думками про протистояння з італійським «Наполі» в першому матчі чвертьфінальної стадії Ліги Європи УЄФА сезону-18/19.

Навіть після перемоги «Арсеналу» над «Наполі» з рахунком 2:0 у рамках першого матчу чвертьфіналу Ліги Європи УЄФА сезону-18/19, Унаї Емері не бажає розслаблятися.

«Зазначу, що я задоволений лише на 60%. Безумовно, перший матч був важливий – з точки зору результату, гарного настрою та, що найголовніше, впевненості. Ми повністю заслужили побачити цей рахунок. У другому таймі «Наполі» тиснув, тому, вони більше володіли м’ячем – у цьому полягав наш план, віддати сферу супернику, «каноніри» з усім впоралися.

У Неаполі буде дуже важко, так як команда Анчелотті сильно виступає в домашніх стінах, але ідея не змінюється – «Арсенал» хоче перемагати у кожному поєдинку. Результат першої зустрічі дає нам перевагу, але немає сенсу виходити на поле, якщо немає завдання виграти. Мета «не програти», «зіграти внічию» – це все не про нас.

Шанси вийти до наступного етапу – рівні. Тому, ми зобов’язані зберігати спокій, бути сильними та показати свій менталітет. Помітив, що «Арсенал» іноді втрачає концентрацію на виїзді – необхідно виправити цей недолік», – цитує Унаї Емері ua-football.com.