Тренер Кличка озвучив найближчі плани Володимира

Екс-чемпіон світу у надважкій вазі українець Володимир Кличко в найближчий місяць визначиться з питанням продовження кар’єри. Про це повідомив менеджер українського боксера Бернд Бенте, передає Ukr.Media.

“Як ви собі можете уявити, він був абсолютно розчарований в роздягальні після бою, коли ми сиділи всі разом.

Зараз він почувається краще, він перебуває з дружиною і донькою у Флориді, і дуже скоро прийме рішення повертатися чи ні. Це відбудеться не пізніше, ніж на початку червня. Його наступним кроком може бути бій-реванш або завершення кар’єри.

Він знає, що допустив кілька помилок, але він також знає, що він може виграти у Ентоні. Ще б два або удар в шостому раунді, або кілька ударів в сьомому, і Володимир був би переможцем.

Кличко обговорює питання продовження кар’єри зі своїм братом, зі своїм тренером, але прийме рішення самостійно.

Йому потрібно зрозуміти, чи готовий він знову пройти через три місяці наполегливих тренувань, щоб підійти до бою в тому ж стані, що і на Уемблі.

Було дивно, коли Володимир встав у п’ятому раунді, і було дивно, що Джошуа піднявся в шостому раунді. Коли ми всі залишили стадіон, ми всі знали, що побачили один з найкращих боїв у надважкій вазі. Це нагадало мені бій Евандера Холіфілда і Ріддік Боу. У них було три бої, так чому б Кличкові і Джошуа не влаштувати трилогію”, – розповів Бенте.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>