Тренер Чорноморця: Зараз поганий настрій, ми вилетіли з Ліги …

Тренер Чорноморця: Зараз поганий настрій, ми вилетіли з Ліги …

Тренер одеського Чорноморця Роман Григорчук прокоментував в ефірі каналу 2+2 результат матчу своєї команди в матчі проти хорватського Спліта (0: 0).

– Ми сьогодні побачили два різні тайми у виконанні вашої команди. Що скажете щодо матчу?

– Не можу погодитися. Чому два різних тайми?

– Перший – сильний. Розривали Спліт, не випускали їх.

– Якщо перший зіграли сильно, а другий трохи слабше, то я з вами згоден. Що скажу щодоматчу? Нічого не хочу не говорити. Зараз поганий настрій, ми вилетіли з Ліги Європи. Звичайно, гра дала нам інформацію, яку ми будемо використовувати для того, щоб стати кращими.

– Про що ви думали в ті моменти, коли не забивали Тейку, Сіваков? Це був не день Чорноморця?

– Коли не забиває команда 4-5 моментів, і вона вилітає з Ліги Європи, то, напевно, це говорить про те, що вона цього не заслужила цього року. А по-друге, ми розуміємо, що є складова майстерності. А третя складова, напевно, фарт. Але фарт приходить тоді, коли його заслуговуєш. В інших випадках його немає.

– Після минулого матчу ви сказали, що не знаєте силу своєї команди. Зараз ви її знаєте?

– Ні. Ми граємо по-різному. Зараз ми, скажімо так, шукаємо якісь нові варіанти ведення гри. І сьогодні ми вже користувалися новою для нас системою. Нам ще потрібен час. Коротше кажучи, я розумію, що нам треба час, і я впевнений, що ця команда буде кращою. Я дуже вірю в цих хлопців. Розумію, що ми повинні набратися терпіння, спокійно працювати і, перш за все, вдосконалити свою гру.

– Ви пізно зробили заміни. Назаренко поки більше грати не готовий?

– Не думаю, що ми пізно зробили заміни. Ми грали непогано, була правильна гра з нашого боку. Було видно, що свіжі сили нам, звичайно, не завадили б, але ми не могли ризикувати тим же Назаренком. Він тільки кілька днів тренується. Можна сказати, що ми до вчорашнього вечора не знали, чи буде він готуватися до матчу.

Нагадаємо, в четвер, 7 серпня, у повторній грі кваліфікаційного раунду Ліги Європи Чорноморець зіграв внічию з хорватським Сплітом і припинив боротьбу в Лізі Європи.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>