Третій день безвізу: 3000 виїхали і шість відмов

Майже 70% туристів виїхали через західні КПП.

Майже три тисячі українців перетнули кордони країн Європейського Союзу без віз. За три дні дії безвізу було отримано тільки шість відмов на в’їзд. Про це повідомив спікер Державної прикордонної служби України на сторінці у Facebook.

“Третій день безвізу… Станом на 6 годину 13 червня кордон України в країни ЄС в рамках безвізу перетнули 2910 наших співвітчизників. Це ті, що мали з собою тільки біометричні паспорти. З них 70% перетнули кордон на західній ділянці, в автомобільних пунктах пропуску, 7% – в залізничних. Ще 23% скористалися послугами авіаційних портів”, – написав Слободян.

Глава прес-служби ДПСУ також повідомив про 6 випадків відмов у в’їзді. Чотирьом українцям відмовили у в’їзді в зв’язку з порушенням міграційного законодавства країни ЄС під час попереднього перебування і двом – у зв’язку з непідтвердженням мети перебування. “Двох наших співвітчизників повернули служби Італії, оскільки останні не змогли підтвердити належний рівень фінансового забезпечення та не мали зворотних квитків”, – зазначив Слободян.

Нагадаємо, вчора повідомлялося, що в ЄС без віз виїхали понад дві тисячі українців.

Влада уточнила кількість громадян, які відбули в ЄС без віз

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>